Snímka 3 (22.1.2018 16-01).png

   Kľuky sú najdokonalejšie cvičenia pre hornú časť tela. Rozvíjajú silu, budujú svaly, pestujú pevné šľachy, chránia kĺby a budujú funkčnú, skutočnú, využiteľnú silu. Cvičením kľukov precvičujeme predovšetkým hrudník (prsné svaly), ramená a paže. Izometrický sa ale zapájajú aj svaly chrbta, brucha, drieku a nôh aby udržali telo v jednej rovine. 

Goji c.jpg

Poznáte ovocie, ktoré spomaľuje proces starnutia, zlepšuje a podporuje imunitu, znižuje krvný tlak, zlepšuje pamäť a spánok, zvyšuje potenciu a sexuálnu činnosť, u žien zvyšuje plodnosť?

Nie je to pomaranč, citrón ani jablko. Správna odpoveď znie GOJI (kustovnica čínska). Malé oranžovo - červené bobule, vzhľadom aj veľkosťou podobajúce sa šípkam, rastu v oblasti Himalájskeho úpätia, v severnej Číne a Tibete na stredne veľkých kroch.

Masáž je azda najstaršia zo všetkých liečiteľských metód. Našou prvou reakciou na úder či poranenie je, že si postihnuté miesto začneme hladiť, trieť alebo naň prikladať ruky, čo je vlastne masáž. Blahodarne účinky masáže sú známe už tisícročia a ľudia si ňou pomáhali pri rôznych zdravotných, ale aj psychických problémoch.

 

 

 

Kontakt:

Miroslav Lesnik       +421 907 227 288

info@miroslavlesnik.sk

Masáže Miroslav Lesnik

Hotel LINEAS

Budovateľská 14, Prešov

facebook.com/masazeMiroslavLesnik